Sık Sorulan Sorular

PİDEM web sitesi ya da mobil uygulamalarından nasıl sipariş verebilirim?

İşlem Rehberi sayfasından sipariş nasıl verilir, üyelik nasıl gerçekleştirilir, adres nasıl eklenir gibi site / mobil uygulama kullanım verilerine ulaşabilirsiniz.

PİDEM Pİ’DAHA

PİDEM Pİ’DAHA Programı nedir?

5 Pidem siparişi sonrasında 1 dilediğin Pidem + 450 ml bardak Coca-Cola hediye hakkı kazanılan bir sadakat programıdır.

Pidem + 450 ml bardak Coca-Cola hakkı aynı anda kullanılmalıdır. 450 ml Coca-Cola hakkı kullanılmadığı taktirde bir sonraki siparişe devredilmemektedir. İçecek alternatifleri arasında 450 ml bardak Coca-Cola, Fuse Tea, Fanta, 285 ml ayran ve su bulunmaktadır.

PİDEM Pİ’DAHA programına nasıl üye olurum, form doldurmama gerek var mıdır?

Ekstra bir form doldurmana gerek yok. *Online Kanallarımızda üyelik sırasında veya sonrasında “Yeni üyelik” sayfası “Üyelik Bilgilerim” alanından, “Pİ'DAHA Sadakat Programı Üyelik Koşulları “okuyup, kabul etmen gerekmektedir. Kampanyalarla ilgili bilgi almak istediğin kanalı/kanalları seçmeyi unutma. *Online Kanallar: Mobil sitemiz, mobil uygulamalarımız (iOS ve Android), web sitemiz.

PİDEM 5 Ye 1 Kazan programı ayrıcalıklarından nasıl faydalanırım?

Mobil uygulamalarımız (iOS ve Android), üye girişi yaparak vereceğin siparişlerle faydalara hak kazanır, Pi’Daha sayfasından 1 pide kazanman için kaç pide kaldığını görüntüleyebilirsin.

Geçmişte verdiğim siparişlerden dolayı Hediye Pide kazanabilecek miyim?

Hayır, Pİ’DAHA Programı üyelik koşullarını kabul ettiğin tarihten itibaren farklı günlerde verilen siparişlerden kazanılan 5 pide ile 6. siparişinde 1 Pide almaya hak kazanırsın.

Hediye Pide’ların kullanım süresi ne kadar olacaktır?

Hediye Pide’lerin kullanım süresi, alma hakkı kazanıldıktan sonra 90 gündür.

Hediye Pide kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım. Pide kazanmaya devam edebilecek miyim?

Evet. Kazanılan Hediye Pide hakkı kaybolmaz, yeni Hediye Pide için Pidaha kazanma sayacı tekrar başlatılır. Kazanılan Pide 90 gün içerisindeki herhangi bir siparişte kullanılabilir.

Hediye Pide kazandım, bir sonraki siparişimde kullanmadım, hakkım yanacak mı?

Hayır. Hediye Pide hakkı kazanıldığı tarihten itibaren 90 gün içinde PİDEM Online kanallarından verilecek Adrese Teslim ya da Gel-Al siparişlerde kullanılabilir.

Aynı siparişte 2 Hediye Pide sepete eklenebilir mi?

Hayır eklenemez.

Pİ’DAHA Pide 5 adedi tamamlayamazsa silinecek mi, Hediye pidenin geçerlilik süresi ne kadar?

PİDEM Online Kanallarından Pİ’DAHA Adrese Teslim ya da Gel-Al siparişlerinden kazanılan her Pide , kazanım tarihi itibariyle 90 gün süreyle geçerli olacaktır. Eğer Pide kazandıktan sonra 90 gün geçmişse, kazandığın hakların silinir.

Hediye Pide tüm PİDEM şubelerinde geçerli midir?

Evet. Hediye Pideni, PİDEM Online Kanallarından Adrese Teslim ya da Gel-Al siparişlerinde, tüm PİDEM şubelerinde kullanabilirsin.

Hangi kanallardan sipariş verdiğimde hediyelerden yararlanabilirim?

Sadece PİDEM’e ait *Online Kanallar aracılığıyla üye girişi yaparak sipariş verdiğinde hediyelerden faydalanabilirsin. *Online Kanallar: Mobil sitemiz, mobil uygulamalarımız (iOS ve Android), web sitemiz.

Siparişim iptal olduğunda, iptal olan siparişimden Pide kazanabilecek miyim?

Hayır. İptal siparişlerinde Hediye pide kazanamayacaksın. Ancak tamamlanan siparişlerinde pide kazanmaya devam edebileceksin.

Franchise

Öncelikli Franchising şartlarınız nelerdir?

Online Ödeme

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği nedir?

Online Kredi Kartı ile ödeme seçeneği PİDEM’in kullanıcılara sunduğu bir ödeme opsiyonudur. Kredi kartınızla internet ortamında siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz, hiçbir şekilde kredi kartınıza fiziksel olarak ihtiyaç duymazsınız ve bu sayede kapıda ödeme yapmazsınız.

Online Kredi Kartı ile nasıl ödeme yapabilirim?

Sipariş onay ekranında ödeme seçeneklerinden "Online Kredi Kartı" seçeneğini doldurduğunuzda güvenli ödeme sayfası içerisinde banka güvenlik bilgilerinizi doldurduktan sonra siparişinizi tamamlayabilirsiniz.