KARİYER

Lezzet Dolu Bir Kariyer Seni Bekliyor!

Pidem markası olarak büyük bir aileyiz. Ailemizin her parçası bizim için çok değerli. Birlikte hareket eder, birlikte başarır, birlikte büyürüz.

Şimdi ailemize yeni katılacak kişiler arıyoruz. Güler yüzlü, enerjik, motivasyonuyla hepimizi etkileyecek, enfes ve uygun fiyatlı pidelerimizin daha fazla pideseverle buluşturmak için çalışacak yol arkadaşları. “Tam da benden bahsediyor” diyorsan, Pidem ailesinde lezzet dolu bir kariyer seni bekliyor.

Pidem Kariyer

HD Ailesine Katılın!

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri markası HD Holding olarak tüm iş arayanlara lezzetli bir haberimiz var. Artık tüm adaylarımıza bir telefon, bir mesaj veya bir mail kadar yakınız! HD İskender, HD Döner, Pidem ve Makarnam markalarımız ile tüm Türkiye’de 300'e yakın restoranı bulunan büyük bir aileyiz ve bu aileye katılmak artık çok daha hızlı ve kolay. Tıpkı sipariş vermek gibi. HD ailesine katılmak, bu ailenin bir parçası olmak için…

0530 258 73 29 WhatsApp Başvuru Hattımıza; ad-soyad, iletişim numarası, ikametgah bilgisi (il, ilçe) ve başvuru yaptığın pozisyonu mesaj at veya bu bilgileri anlattığın videonu paylaş. Biz de hemen seni arayalım.

Ya da

Aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsin.

Soruların olursa ik@pidem.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsin. Haydi sen de durma! HD Ailesi’nin bir parçası ol. Ailemizin yeni fertlerini dört gözle bekliyoruz.

1
Kişisel Bilgileriniz
Düşünce ve önerileriniz bizim için çok önemli.
Phone
2
Son İş Deneyiminiz
Düşünce ve önerileriniz bizim için çok önemli.
3
Referans İletişim Bilgileriniz
Düşünce ve önerileriniz bizim için çok önemli.
Phone